کارخانه سیمان استهبان

انتخاب شرکت به عنوان واحد نمونه صنعتی برای دومین سال پیاپی

برگ زرینی دیگر در لوح  افتخارات شرکت سیمان سفید استهبان

 

شرکت سیمان سفید استهبان برای دومین سال پیاپی موفق به اخذ عنوان واحد نمونه صنعتی گردید.

طی برپایی مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن در تاریخ 26/04/1398 که به همت خانه­ی صنعت و معدن و تجارت استان فارس و با حضور جمعی از مقامات برجسته­ی استان برگزار گردید، شرکت سیمان سفید استهبان برای دومین سال متوالی مفتخر به کسب عنوان واحد نمونه صنعتی شده و با اهدای لوح  تقدیر و تندیس واحد نمونه، از آن مجموعه قدردانی بعمل آمد.

مهرزاد پورکریم مدیر عامل شرکت سیمان سفید استهبان در این خصوص اذعان داشت:

توسعه و پیشرفت سازمان، مرهون الطاف ایزد منان و همچنین وجود مدیران شایسته و بالغ بر 200 نفر نیروی کارآمد می­باشد. وی با بیان اینکه تولید سیمان فوق سفید برای اولین بار در کشور توسط این مجموعه­ی تولیدی صورت گرفته است  افزود: ارائه­ی محصول با کیفیت بسیار بالا و با حفظ استانداردهای ملی و  بین المللی   زمینه ساز دستیابی سیمان سفید استهبان به این جایگاه ویژه در صنعت سیمان بوده است.

وی خاطر نشان کرد: ما توانسته ایم با تعیین استراتژی صحیح و برنامه ریزی هدفمند، مشکلات و موانع متعددی اعم از اقتصادی و تولیدی را پشت سر گذاشته و با تکیه بر مسئولیت پذیری،­­کار تیمی،­­ پشتکار، عملکرد دلسوزانه و یکدلی کلیه­ی پرسنل مجموعه در راستای پیشبرد اهداف والای سازمان گامی بلند برداشته  و با استعانت از درگاه باریتعالی شاهد پیشرفت روز افزون خویش باشیم.

مدیر عامل سیمان استهبان افزود: این مجموعه­ی تولیدی با عمل به تعهدات خود و ارائه­ی محصولات و خدمات مناسب، مفتخر به حفظ رضایت ذینفعان شده است که این امر توسعه­ی همکاری با بازارهای متعدد داخلی و حفظ و گسترش بازارهای خارجی به ویژه رونق بیش از پیش صادرات به کشورهای حوزه ی خلیج فارس را به دنبال داشته است.

مهرزاد پورکریم در انتها اظهار داشت: در این مسیر پر فراز و نشیب بدون تردید سیمان سفید استهبان دستیابی به این جایگاه را، مرهون همکاری و همدلی فرمانداری، استانداری، شورای شهر و امام جمعه­ی محترم شهرستان قرآنی استهبان می باشد. وی ضمن تبریک این موفقیت به کلیه ی سهامداران، مدیران، کارشناسان و کارکنان محترم سیمان سفید استهبان که نقش به سزایی در دستیابی به این مهم ایفا کرده اند، ارتقای مستمرکیفیت و تلاش جهت افزایش روز افزون رضایت مشتریان را ماموریت اصلی سازمان دانست. 

 1398/4/26

اطلاعات تماس

  • استان فارس ، كيلومتر 20 جاده استهبان - شيراز
  • 53280126(71)98+
  • 53280227(71)98+
  • 53281886(71)98+
  • 7446184631