کارخانه سیمان استهبان

اخذ عنوان واحد نمونه صنعتی برای سومین سال متوالی

شرکت سیمان استهبان برای سومین سال متوالی عنوان واحد نمونه صنعتی را از آن خود کرد

در آیین تجلیل از واحدهای نمونه صنعتی استان فارس که در تاریخ 1399/08/20 و به همت خانه صنعت، معدن و تجارت استان و با حضور جمعی از پیشکسوتان، مدیران ارشد و صنعتگران این استان برگزار گردید، شرکت سیمان استهبان توانست با قرارگیری در میان صنایع برتر استان فارس، لوح و تندیس واحد نمونه صنعتی را برای سومین سال متوالی از آن خود کند.

ابراهیم غلامزاده، رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان استهبان، در حاشیه این همایش بیان داشت: در سالی که با نام جهش تولید مزین گشته، تلاش تمامی پرسنل مجموعه در راستای این مهم بوده که با بهره گیری از ظرفیت های داخلی، دانش، تخصص و تلاش مضاعف خود، چرخ صنعت را به نیکوئی بچرخانند.

وی در ادامه افزود: سیمان به عنوان عنصر اصلی ساخت و ساز، نقش اساسی در رشد و بالندگی استان ایفا می نماید و در این راستا، تامین و توزیع بهنگام محصولات به همراه کیفیت و قیمت مناسب جزء وظایف اساسی تولیدکنندگان می باشد. بر این اساس، تولید محصول با کیفیت و متمایز با سایر رقبا، از استراتژی های مهم شرکت بوده و هست.

وی با اشاره به قرارگیری مجموعه سیمان استهبان در شرایط جغرافیایی مناسب، استفاده از مواد معدنی با کیفیت منحصر به فرد، توجه به امر کنترل کیفیت از معدن تا مصرف کننده نهایی و به کارگیری مدرن ترین تجهیزات و تکنولوژی های روز دنیا یادآور شد: تیم فنی شرکت در واحد های مختلف، همواره اهتمام ویژه ای در جهت پیاده سازی برنامه های استراتژیک مجموعه داشته و بر همین اساس توانسته ایم، ضمن حضور پرقدرت در بازارهای داخلی، برند خود را به خوبی در بازار های جهانی مطرح کرده و برای سومین سال پیاپی، عنوان واحد نمونه صنعتی استان را،  از آن خود کنیم.

ابراهیم غلام زاده خاطر نشان کرد: با عنایت توسعه چشمگیر صنایع سیمان و شرایط حاکم بر جامعه که تحریم های ظالمانه همواره کار را برای تولیدکنندگان دشوار نموده و به عقیده من تولیدکنندگان در خط مقدم مبارزه با تحریم ها قرار گرفته اند، کارخانجات سیمان همواره با تهدیدات فراوانی روبرو هستند. از جمله تهدیدات شرکت میتوان به رکود اقتصادی، کاهش بودجه عمرانی کشور که منجر به کاهش ساخت و ساز گردیده، مشکلات حمل و نقل و افزایش هزینه های تولید، اشاره کرد به گونه ای که قیمت های فروش نمی تواند پاسخگوی هزینه های شرکت باشد.

وی اذعان داشت: انتخاب شرکت به عنوان واحد نمونه صنعتی یک ارتباط دوسویه می باشد، از سویی تمامی تلاش، برنامه ریزی و اقدامات صورت گرفته در سیمان استهبان در راستای حفظ و ارتقای جایگاه خود به عنوان یک برند مطرح در زمینه صنعت سیمان بوده و از طرفی طی چندین سال فعالیت این کارخانه بزرگ، بازارهای داخلی و خارجی همواره حامی این تولید کننده بزرگ استانی می باشند و پاسخ مثبتی به اصول مشتری مداری اجرا شده در سیمان استهبان داده اند.

رئیس هیئت مدیره شرکت سیمان استهبان در انتها بیان داشت: همایش واحد نمونه صنعتی فرصتی است مغتنم برای گرامیداشت کسانیکه در شرایطی دشوار و با انبوهی از مشکلات، هموار در راه رشد و شکوفایی اقتصادی کشور استوار ایستاده اند، و اعتقاد راسخ دارم، کسب واحد نمونه صنعتی، بی شک حاصل همت و تلاش همکاران سخت کوشمان بوده و این امر را مرهون رعایت کیفیت و احترام به حقوق مشتریان به عنوان اصول اخلاقی شرکت دانسته و ضمن عرض تبریک به اعضای خانواده بزرگ سیمان استهبان، امید است با وجود نیروهای متعد و شایسته، شاهد تعالی روز افزون میهن عزیزمان باشیم.

 2020/11/10

اطلاعات تماس

  • استان فارس ، كيلومتر 20 جاده استهبان - شيراز
  • 53280126(71)98+
  • 53280227(71)98+
  • 53281886(71)98+
  • 7446184631